Anahtar Teslim Makina İmalatı

Komple Quatro Soğuk Haddeleme Tesisleri, Komple Asitleme Tesisleri, Komple Elektro Galvaniz Tesisleri, Komple Boy Kesme Tesisleri, Komple Dilme Tesisleri yapılmaktadır.

Tesislerin Yedek Parça İmalatı

Yapılan Tesislerin bütün yedek parçalarının imalatı ve diğer sektörlerdeki özel yedek parça imalatı prosedürlere uygun ve istenilen zamanda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılmaktadır.

GERD WOLFF MAKİNA

Gerd Wolff Makina, 1954 yılında Almanya'nın Hagen şehrinde kurulan ve lokal çelik endüstrisi için makina ve makina parçaları üreten bir firmadır. Bekir SUNMAN ve Klaus KONRAD 44 yıl sonra 1998 yılında büyümekte olan firmanın yetkisini alıp geleceğe yönelik önemli bir adım atmıştır.

Merkezi Hagen'de kurulu bulunan üretim tesisinin yanında, 2007 yılında da Türkiye'de faaliyete geçerek Düzce'nin Gümüşova ilçesinde yeni bir üretim tesisi kurmuştur. Bekir SUNMAN ve Klaus KONRAD yıllar itibari ile ağırlığını Türkiye'de ki tesislere vererek kısa zamanda önemli projelere imza atmıştır. Planlı olarak alman teknolojisi ve tecrübesi ile büyümekte olan Gerd Wolff Makina sektöründe ki makina üretiminde önemli bir noktada yer almaktadır.

Makina parkurumuzla, tasarım otomasyon dahil toplam 4.500 m2 kapalı, 15.000 m2 açık alanımızda firmanıza özel anahtar teslim projeler sunmaktayız.

Tasarım, projelendirme, üretim ve test hizmetleri ile 64 yılı aşan bilgi, birikim ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını duyuyoruz. Kurulduğu günden itibaren çelik makina sektöründe üretim yapan, alanında uzman bir kadroya sahip olan firmamız geniş makina parkuru ve üstün kalite anlayışıyla müşterilere güven vermektedir.

İlan ve Duyurular

07.08.2018

Web sitemiz yayında!